Ať už na dovolené s partnerem, nebo ve vířivce s náhodnou známostí. Srovnejte před dalším sexuálním dobrodružstvím požitek s možnými zápory.

Na odlehlé plážičce někde v Chorvatsku, kde na rozdíl od známých letovisek není hlava na hlavě, vás to k sobě potáhne jako včely na med. Kdo by si trochu neužil, když v dohledné blízkosti není ani noha a vaše drahá polovička vás k sobě vábí titěrnými bikinami na rozpáleném bronzovém těle?

Hrátky ve vodě

Voda, která nadnáší, vám přinese spoustu dalších poloh, které by jinak nebyly možné. Nebo příliš náročné. Díky ní ale zažijete několik útrap, na které je třeba se připravit. Pokud používáte místo hormonální antikoncepce kondom, nebo se jedná jen o úlet při nočním koupání, zažijete možná pár peprných chvilek.beach-holiday-vacation-armVíte třeba, že je kondom testován pouze v normálních podmínkách a při použití ve vodě výrobci nezaručují 100% účinnost? Navíc různé chemikálie ve vířivce mohou dokonce způsobit jeho prasknutí. Takže pozor, aby vás žhavý letní románek nepřipoutal k noční oběti navždycky. Doporučuje se taky navlékat kondom už na souši, aby se pod něj nedostala voda a během „výkonu“ nečekaně nesklouzl. Pokud ale místo u moře plánujete sex někde u přeplněného českého rybníku, těžko si představit, jak něčeho takového dosáhnout.

Druhým nepřítelem jsou živé organismy a bakterie, kterých je ve vodě spousta. V bazéně navíc obohacené o biologickou stopu všech před vámi. Jeden „zážitek“ si tak užijete, ale zbytek dovolené strávíte s žaludečními a střevními potížemi, problémy močových cest nebo poševními záněty. Na další noci plné sexu tak můžete zapomenout.pexels-photo-105491A co teprve až přijde nečekaně velká vlna a dvě svíjející propletená těla odhodí na nejbližší útesy? Místo slastných chvilek si odnesete spíše pár modřin a vtipnou historku na večírky. Také voda a ženské partie se příliš nemají rádi. Vaše partnerka nejspíše bude mít problém se zvlhnutím a celá věc tak pro ni může být “na sucho“ dost nepříjemná a bolestivá. Řešením je lubrikant na bázi silikonu. Tahat ho do moře, nebo se nenápadně mazat na pláži však mrknutím oka skončí jako další groteskní situace.

Místo stavění hradu z písku…

Mazání těla krémem na opalování se lehce zvrtne v něco víc. I když se milování na písku jeví snadněji, existuje spousta věcí, které vám ho zkazí. Pokud například zapomenete deku nebo ručník, který byste si pod sebe mohli dát, poleze vám rozžhavený a vlezlý písek za chvilku krkem. A to možná doslova. Romantické mazlení pak přejde v souboj dvou struhadel.pexels-photo-58572A až ze sebe v opojení strháte plavky, bílá citlivá místa budou rázem podrážděná a spálená do ruda. Můžete se samozřejmě krémem na opalování namazat všude, cucat jeho chuť ale není úplně nejpříjemnější.

Foto: Pexels