Domů se po návratu z evropského turné rapper Tekashi 6ix9ine ani nepodíval. Na newyorském letišti byl totiž zatčen hned poté, co jeho letadlo přistálo. Ve vazbě v New Yorku by měl setrvat až do 20. července. Poté bude přemístěn k soudu v Houstonu.

To vše kvůli lednovému incidentu, kdy měl 6ix9ine škrtit šestnáctiletého chlapce jménem Santiago Albarran. Ten narazil na Tekashiho v houstonském nákupním centru Galleria Mall a začal ho nahrávat. To se rapperovi údajně nelíbilo a začal na chlapce naléhat, aby video smazal. Oba je okamžitě obklopila skupina bodyguardů a Tekashi měl chlapce dokonce škrtit.

Albarran prý video ze strachu smazal, nicméně celý incident byl natočen někým jiným, a právě toto video následně obletělo sociální sítě. Na záznamu je vidět, jak rapper drží chlapce za tričko, ale na škrcení to moc nevypadalo. Albarranova rodina, která byla u incidentu přítomna, následně zavolala policii, podle jejíchž záznamů měl chlapec na krku známky po škrcení.

Video z Tekashiho incidentu:

Co je na tom pravdy, se nejspíš zanedlouho ukáže. Ovšem jasné je to, že si na nějakou chvíli dá Tekashi pohov od trollení na sociálních sítích a třeba taky trochu vychladne.