I my jsme se zúčastnili této pravidelné akce, která nese název „Přijď pokecat se Spinem o Spinu“. A v čem to celý vlastně spočívá?

Den otevřených dveří

Je to takový den otevřených dveří Spinu. Na začátku jsme se všichni sešli v konferenční místnosti, kde na nás čekalo příjemný občerstvení a dárky v podobě různýho merche a CD’s. O pár minut později se s náma sešel moderátor Roman, který měl připravený dotazníky a začali jsme probírat, co nás na Spinu baví, co bychom změnili a co posloucháme.

Následovala procházka studiem, kdy právě probíhal pořad BE IN s Anežkou. Ta nás velmi mile přivítala a skvěle s náma pokecala. I my jsme se dostali do éteru, Anežka každýmu zahrála song na přání a nechala nás k němu něco říct.

Atmosféra

Celkově na mě Spin působil dost rodinně a příjemně. Moderátoři a zaměstnanci rádia jsou super a skvěle nás provedli. Z účastníků na týhle akci bylo několik již pravidelně docházejících pomáhat Radiu Spin se rozvíjet, vítáni jsou ale i nováčci. Pokud jste ještě nebyli, sledujte facebook Radia Spin a doražte na další meeting!

Spin se na Vás bude těšit. Čau.