Nejednoho uživatele Twitteru a Flickru navnadily a zároveň frustrovaly příspěvky japonského umělce. Svůj profil totiž zásoboval fotkami jídel vytvořených z Lega.

Jen málokoho by napadlo použít ikonickou dětskou stavebnici Lego k vytvoření miniatur jídel. Japonec vystupující pod přezdívkou Tary se do takového projektu na svém twitterovém profilu pustil. Kromě robotů a postaviček ze Star Wars se Tary postavil výzvě: z Lego kostek vytvořil repliky pokrmů, což z něj udělalo stavebnicového mistra.

Titul tzv. Master Buildera je prestižní záležitostí. Lego Master Builders je na celém světě jen čtyřicet a každý z nich je světem Lega doslova fascinovaný. Tito lidé uplatňují svou bezmeznou kreativitu právě k vymýšlení nového seskupování světoznámých kostiček a jejich projekty a díla fascinují lidi po celém světě.

lego-food-tary-japanese-12 lego-food-tary-japanese-11 lego-food-tary-japanese-10 lego-food-tary-japanese-9 lego-food-tary-japanese-8 lego-food-tary-japanese-7 lego-food-tary-japanese-6 lego-food-tary-japanese-5 lego-food-tary-japanese-3 lego-food-tary-japanese-2

Zdroj: Bored Panda