Deadpool vsadil už u prvního dílu na velmi netradiční marketing. U druhého dílu tomu není jinak. Před jeho premiérou tak světlo světa spatřil doprovodný videoklip, což je něco, co už se skoro vůbec nedělá. A nazpívala ho Céline Dion!

Zpívající diva se celosvětově proslavila písní My heart will go on, která se stala nedílnou součástí velkofilmu Titanic. Je proto „logické“, že doprovodí svou písní tenhle komiksový kousek. Však už první díl byl prodchnutý jedním z nejdojemnějších romantických příběhů vůbec. Plný lásky, zabíjení a análního sexu, prostě klasická srdíčková romanťárna.

Deadpool se dotkne vašeho srdce

Kromě záběru z nadcházejícího filmu v něm Deadpool procítěně předvede scénický tanec na vysokých podpatcích. Uvidíme tak, že jeho bojový výcvik dokáže také přetavit v krásné pohyby, které by možná rozněžnily i Francise.

Klip nazvaný Ashes je tak dobrý, že sám náš ukecaný žoldák ocenil Célinino vystoupení nadprůměrnou jedenáctkou! Vzhledem k tomu, že jde ale o Deadpoola, by to ale raději přetočil tak, aby to byla maximálně pětka, možná pět a půl, což se Céline moc nelíbí…

Foto: © Columbia