Týdenní porce roztomilých zvířátek je tady! A dneska se můžeme pokochat nesmírně zcestovalým ježkem.

Jak že může ježek cestovat a poznávat svět? No, asi tak snadno, jako můžete svému psovi zaplatit cestu kolem světa včetně ubytování v luxusních hotelech. Příběh roztomilého ježka Biddyho je ale poněkud méně komplikovaný. Jeho majitelé Toni DeWeese a Tom Unterseher milují cestování a o svou vášeň se chtěli podělit i se svým milovaným mazlíčkem. A tak berou Biddyho s sebou.

Na tom, že tu a tam vezmete na dovolenou i svého domácího mazlíčka, není zpravidla nic moc divného, ale s ježkem je možná cestování o kousíček komplikovanější. Nicméně se zdá, že komplikace majitelům ani trochu nevadí. Svému ježkovi dokonce založili profil na Instagramu, kam přidávají jeho cestovatelské fotografie.

Říkáte si, jaký to má proboha smysl? No, možná nemá smysl tam ten smysl tak úplně hledat, nicméně faktem zůstává, že instagramový profil ježka Biddyho se pyšní už 400 tisíci sledujících, takže cestovatelské fotografie roztomilého bodlináče asi mají svým followerům co nabídnout.

Biddy už se svými majiteli navštívil skoro celý pacifický severozápad a chystá se na další dobrodružství. Podle jeho majitelky Toni nyní musí atypická „rodinka“ vyrážet na výlety čím dál častěji, protože instagramoví fanoušci prahnou po dalších a dalších fotografiích.

No, nezbývá než zcestovalému ježkovi popřát hodně zdaru a hodně pěkných cestovatelských zážitků. A možná mu také můžeme ve skrytu duše závidět, protože to malé stvoření toho možná za svůj život procestuje víc než kdy my.

biddy-cute-hedgehog-adventures-1 biddy-cute-hedgehog-adventures-2 biddy-cute-hedgehog-adventures-4

[jetpack-related-posts]biddy-cute-hedgehog-adventures-5 biddy-cute-hedgehog-adventures-7 biddy-cute-hedgehog-adventures-8 biddy-cute-hedgehog-adventures-9 biddy-cute-hedgehog-adventures-10 biddy-cute-hedgehog-adventures-14 biddy-cute-hedgehog-adventures-15 biddy-cute-hedgehog-adventures-16 biddy-cute-hedgehog-adventures-21 biddy-cute-hedgehog-adventures-22 biddy-cute-hedgehog-adventures-23 biddy-cute-hedgehog-adventures-26 biddy-cute-hedgehog-adventures-27 biddy-cute-hedgehog-adventures-28 biddy-cute-hedgehog-adventures-29

Zdroj: BoredPanda