Pokud nemáte co dělat v pondělí 22. ledna a zároveň se tou dobou budete motat v Praze, určitě zajděte do music clubu Fatal na lednový Freestyle Mondays. Vystoupí jihlavská banda Pio Squad, ale na pódium, jak už název akce napovídá, bude moci vystoupat i kdokoliv z vás. A navíc je to pro dobrou věc!

Kompletní výdělek akce poputuje na podporu projektu Čalantika, což je stejnojmenný slum v Bangládeši. Pomoc tak můžete tamním dětem se získáním vzdělání, čímž jim můžete úplně změnit život. Jedná se o projekt neziskové organizace ADRA, který právě Pio Squad dlouhodobě podporují. Přímo v Bangladéši, v samotné Čalantice, natočili vydařený videoklip, který jste určitě zaznamenali.

Mimo nich také tento večer vystoupí parta kolem beatboxera Jara Cossigy Royal Duckerz, šampion ve slam poetry z roku 2014 Anatol Svahilec a DJs Ba2s a Dug.

Rozbalit to může kdokoliv, kdo si troufne

Akce je ale především open mic. Takže pokud dáváte freestyle, máte jedinečnou možnost se předvést a to rovnou se živou kapelou. Pokud ještě váháte, tak jako malou třešničku doplníme, že v aukci můžete zkusit získat jedinečný obraz od KAER EIGHD z Dowis.cz.

Akce začíná v 19:00, vstup je příjemný kilčo, pokud si stoupnete za mikrofon, zaplatíte polovic. Vše o akci najdete zde.

Titulní foto: Jan Látal