Zdroj: Beats for Love

V létě se koná po celém světě hodně festivalů. A u nás už  máte dnes slušný výběr těch mezinárodně známých. Jinak tomu není ani u Beats for Love – fesťáku taneční hudby pořádaného v industriálním areálu Důl Hlubina v Ostravě.

Beats for Love

Ostrava hostí tento festival už popáté, což je vidět i na celkové organizaci, inovacích a pozvaných interpretech. Letos se tak rozezvučily pomyslné zdi industriálního jádra Ostravy ve dnech 5.-8. července.

Podařilo se nám vytvořit největší taneční festival ve střední Evropě. Hudbou spojujeme lidi napříč kulturami. Věříme, že festival Beats for Love bude patřit k nejvýznamnějším událostem v Evropě a bude mít čím dál více spokojených fanoušků.

motto Beats for Love

Středeční hvězdou festivalu byl – jak jinak – Fatboy Slim, kterého se pokoušeli organizátoři dostat na Beats for Love už 3 roky a letos se to konečně podařilo. Ten roztančil scénu hlavní Love Stage. A jeho vystoupení  nepřekazil ani déšť a doprovázející blesky. Středeční program se tak vydařil do posledního akordu.

Slunečný čtvrtek

14 stages, obrovská show a desítky tisíc návštěvníků. Takový byl čtvrtek. Oproti startu festivalu se vydařil, co se týče počasí, lépe – teplo a slunečno mnohým přidalo na náladě. Tolik očekávaný koncert N.O.H.Y. se tak vyjímal pod modrou oblohou víc než dobře. Love Stage přímo zářila a sálala z ní všechna energie. Beaty, saxofonové sóla, open-genre hudba, tančící dav, bolavé nohy a spokojené tváře – flow, která nikdy neomrzí.

Ani interpreti na dalších stages se nenechali zastínit – DRUM & BASS OSTRAVA STAGE hostila slovenského Dj Kata, Madface nebo Fourward a URBAN STAGE večer ovládl Kenny Rough. Každý milovník taneční hudby si přišel na své tím nejlepším možným způsobem. Když jste nechtěli tancovat, mohli jste využít velikosti areálu a projít si stánky nejen s jídlem, různými drinky a pivem, ale také s oblečením a dalšími doplňky, zahrát si fotbálek nebo si jen tak posedět a užívat si chill.

Chase & Status na Beats for Love

Páteční odpoledne – už tak rozbouřené – ještě více rozjařil svým příjezdem Kazma. Jeho show zná v Česku téměř každý, a to nejen kvůli jednomu z videí v rámci soutěže Prostřeno. LOVE STAGE ale ovládli nejen Chase & Status, ale také DOPE D.O.D. Chase & Status roztancovali celou stage a vytvořili tak nepředstavitelnou atmosféru, kterou si budou nejen fanoušci pamatovat ještě hodně dlouho.

Celý festival představoval energii a párty od začátku do konce! Všechny stages  za LOVE stage ani trochu nezaostávaly, představili se na nich totiž vynikající Djs a další interpreti: Zardonic, Estiva nebo Mark Reeve. Opomenout nemůžeme ani Djky LADIDA & LUCCA, které měly společný set poprvé na hlavní stage.

Poslední den uzavřeli Sigala a Dirtyphonics

Každý den tohoto unikátního festivalu přinesl zajímavé interprety. I sobota zářila nejen prostřednictvím světel stages, atmosférou a tancujícími lidmi, ale také hudbou linoucí se z tolika reproduktorů.

Ani proměnlivé počasí neodradilo nadšence taneční hudby, aby si hvězdy festivalu užívali. I to vytvářelo celkový dojem tohoto největšího festivalu taneční hudby ve Střední Evropě! Rozloučení se čtyřdenním hudebním a tanečním rájem představoval Sigala, Dirtyphonics, ale také Dj Elvis, Kill The Buzz nebo Miko.

Starosti necháte před vstupem

Letní měsíce vybízí nejen k odpočinku u vody a regeneraci, ale také k pořádnému myšlenkovému detoxu. A ne nadarmo se říká, že při tanci se člověku uvolňují hormony štěstí a může tak vnímat jen své tělo, hudbu, aniž by nad čímkoli přemýšlel. Dovolte si taky odpočinout nejen fyzicky, ale také psychicky. Všechny starosti nechte před hlavním vstupem do areálu festivalu. Budete se cítit lehce a uvolníte se mnohem jednodušeji.

Všechny dny slibovaly kvalitní beaty, zajímavé interprety i úžasnou atmosféru – nenechte si to ujít zase další rok – festival Beats for Love čeká!

Zdroj: b4l.cz