Pamatuju si, jak jsem se málem rozbrečela štěstím, když jsem pod stromečkem našla Fenty creepers z první kolekce Rihanny pro Pumu (viz první obrázek). Tahle spolupráce slaví úspěchy po celém světě, takže není překvapením, že pokračuje.

Rihanna, paní návrhářka

Čím déle je Riri v téhle roli, tím jsou kolekce nápaditější, futurističtější a obsáhlejší. Celé je to k mému překvapení dost barevné, v těch předchozích se Rihanna držela jen několika odstínů. Tentokrát se objevuje v hlavní roli modrá, ale najdou se i tmavě zelené, bílé, oranžové nebo černé varianty. Ačkoliv se v základu jedná o sportovní oblečení, tohle nejsou zrovna kousky, které bych si vzala na běhání po Praze.

Futurismus X sportovní oblečení

Barbadoská zpěvačka se rozhodla spojit extrémně přilnavé věci s těmi oversized. Futurismus najdeme snad ve všech sportovních kouscích, modelky předvedly šusťákové bundy nebo monterky, šaty, originální elastické overaly nebo dokonce i plavky.

Riri nezklamala

Nebyla by to Rihanna, aby se přehlídka v rámci New Yorského Fashion weeku nenesla ve velkém stylu. Krom toho, že modelkou byla třeba legendární Adriana Lima, tak samotná Riri si to tam přifrčela v sexy celozeleném oblečku (je vlastně jedno, co má na sobě, sexy je pořád a ve všem) na motorce přímo po mole. Tleskám!

Něco i pro pány!

Pánové, nesmutněte, paní návrhářka myslela i na vás! Modelů je sice méně, ale rozhodně se jich tam objevuje dost a rozhodně jsou… originální.

Nejlepší kousek?

Na mě celkově nejlépe zapůsobil tenhle model. Nejen kvůli oblíbené černé barvě, ale celkově to působí sexy, žensky a mít o 30kg míň, klidně bych to i vytáhla do společnosti. Ta šusťákovka tomu už jenom dodává stylovou korunu.

Zdroj: www.vogue.fr