Uplynulo již několik dnů od releasu a následného křestu alba od Renneho Danga, zvaného Con Lai. Měli jsme možnost vidět již několik videoklipů, které uvozovaly příchod desky, a ani po jejím releasu to nevypadá, že by Renne s natáčením zvolnil tempo.

Jeho věrní fans určitě ví, že teď tráví dovolenou v Malajsii, a tak si snad ani nepředstavili, že by mohli dostat pod nos další klip. Ale Renne je zdá se tak trochu workoholik a proto si ve 2 hodiny ráno malajského času přivstal, aby lidem vyslal na českou 8. hodinu večerní nový videoklip na track Schody, který produkoval Ceha.

Zásadní momenty a Schody

Celé vizuální dílo má na svědomí Define, v jehož produkci vznikají i všechny díly ze série Con Life, kde Renne přibližuje lidem svůj život a hlavně dění kolem vzniku jeho sólového debutu.

Vizuál na track Schody je „feelingovka“, která skvěle dokresluje atmosféru samotného tracku. Ve zkratce se dá říct, že se zde objevuje pár unikátních a zásadních momentů z Renneho života, jako záběry z křestu desky, release párty nebo show z festivalu Votvírák.

Co na videoklip říkáte vy? Napište nám komentář!