Symbolicky 3.3. ve 3 hodiny odpoledne vydal Renne Dang třetí pokračování ze své série Zmrdlife. Jako tradičně se jedná o surovější EP, které doprovází vlna nového Zmrdlife 3 merche. Renne striktně odděluje pojmy album a EP, což nám mimo jiné prozradil před týdnem v G-Talku. Album prý má být hudebně a tematicky pestré, kratší projekty (typu EP) pak spíše konkrétní, tematicky zaměřené a popisující vlastní emoce. I proto je Zmrdlife 3 bez hostů, Dang tak v textech popisuje věci čistě subjektivním pohledem.

První singl Vendetta zhruba před měsícem předurčil směřování celého projektu. Dýchá na nás temná atmosféra instrumentalu, ruku v ruce s videoklipem a agresivně laděným textem.

Druhá věc s názvem No a co 3 rozebírá pravé a falešné přátele a také řeší, co se vše změnilo od předchozích dílů No a co.

V den releasu Zmrdlife 3 spatřil světlo světa zatím poslední videoklip Jeden Drink. Poněkud alternativní věci vtiskl producent Leryk i trochu tanečního náboje, překrytého opět rouškou temnoty. Videoklip zdařile vystihuje náladu tracku.

EP je k dispozici na všech digitálních službách.