Vše se odehrálo ve středu kolem dvanácté polední. Momo jel s tříletou dcerou do nákupního centra Bory Mall v Bratislavě, kde chtěl zaparkovat na místě pro rodiny. Tam už ovšem parkoval starosta obce Malé Leváre. Podle bratislavské policie se muži pohádali a došlo k potyčce, při které starosta na rappera vytáhl zbraň.

„Přijel jsem k němu a zeptal jsem se ho, jestli je tam s rodinou, protože já jsem. Poprosil jsem ho, jestli by mi nemohl uvolnit místo, všechno bylo plné. Reagoval na mě agresivně, tak jsem vystoupil z auta. Chtěl důkaz, že mám dítě v autě, tak jsem otevřel dveře a ukázal na dceru. Došlo k verbální roztržce. Nenechal jsem se zastrašit a odpovídal dál. Začal mě ohrožovat zbraní,“ popsal Momo pro slovenská média.

A byl to právě Momo, kdo incident oznámil policii. „Po příjezdu na místo a prověření hodnověrnosti oznámení, byl pro podezření z přečinu nebezpečného vyhrožování omezen na osobní svobodě třiatřicetiletý muž. K zranění osob nedošlo. Věcí se v současné době zabývá příslušný útvar Okresního ředitelství PZ v Bratislavě,“ uvedl Michal Szeiff, mluvčí krajského ředitelství v Bratislavě a doplnil, že ve věci bylo zahájeno trestní stíhání.

Dle reakcí fanoušků to vypadá, že se postavili na Momovu stranu a rapera litují. To se ovšem nedá říct o československých raperech, které Momo příliš nedojal a označují ho za udavače.

Strapo se vyjádřil k celé kauze na svém Facebooku a odsoudil především Slováky, kteří se za Moma postavili, aniž by znali pozadí věci. Za to, že vyjádřil svůj názor, se do něj pustil nejen Momo, ale hlavně jeho fanoušci.

„Když se prezentuješ jako největší gangster, musíš očekávat, že k tobě tak lidé budou přistupovat. Když na někoho, kdo je o 40 kilo lehčí, vyběhneš, tak asi bude reagovat tak, že popadne to, co má po ruce a bude se bránit,“ pustil se do Moma Strapo ve videu a neváhal popsat i vlastní zkušenosti z konfliktů s ním. Nakonec neopomenul podotknout, že když s Momem měl konflikty on sám, nikdy se nesnížil k tomu, aby zavolal policii. Poslechni si, co Strapo řekl níž.

Ani Ektor Moma příliš nelituje a vyjádřil se na jeho adresu ve svých Instastories. „Ty usmrkaný zaslepený ovce snad fakt sežerou ten argument s děckem a berou to jako omluvu udávání. Zmrdi, kdybyste jen znali pozadí. Večer vagabund, odpoledne udavač, hahaha, bezcenný krysy,“ vysmál se Momovi a všem, kdo se staví na jeho stranu.

Co si o celé kauze myslíte vy? Jste na Momovo straně, nebo si jako Strapo a Ektor myslíte, že je to udavač? Dejte nám vědět do komentů.