Fanoušci Real Slim Shadyho please stand up! Eminem totiž ohlásil dva Londýnské koncerty, které se budou konat v létě a my víme, jak se na ně můžeš dostat. A to ještě není všechno. Jen o několik hodin později ohlásil celé evropské turné.

Po vydání alba Revival Eminem ohlásil dva koncerty, které by měly proběhnout v Twickenham Stadium 14. a 15. července letošního roku. Stadion většinou hostí fanoušky rugby, ale ti snad tentokrát prominou. Lístky jdou do prodeje 2. února v 9 hodin ráno a objednat si je můžeš TADY, doporučujeme s koupí trochu pohnout.

Po vydání alba vyrážejí interpreti většinou na turné a ani Slim Shady nakonec nebude výjimkou. Praha zatím sice na plánu není, ale třeba německý Hannover ano. Kompletní seznam evropských koncertů, včetně dat a odkazů na prodejní místa najdeš TADY. Lístky na všechny koncerty jdou do prodeje rovněž v pátek 2. února v 9 hodin ráno.

Naposledy byl Eminem na turné v roce 2014. V loňském roce se účastnil festivalu Reading and Leeds, což byl jeho jediný koncert. Fanoušci na nové album a turné čekali jako na smilování boží a vypadá to, že jejich prosby byly konečně vyslyšeny. Tak co, vyrazíte na jeden z evropských koncertů? A pokud ano, kam to bude? Nechte nám koment pod článkem.