Na někoho tyhle botičky působí až moc sofistikovaně nebo přehnaně, za začátku jsem to taky tak měla. Ale pak jsem je měla v ruce a začala po nich hrouzně toužit. Teď je mám doma a rozhodně můžu říct, že jsou to nejepší boty, které jsem kdy na noze měla.

Nejlehčí bota na světě

Vapormax váží asi tak nula nula nic nebo aspoň takovej pocit z nich mám já. Krom toho, že je bota celá z flyknitu, což je nejen lehkej materiál, ale i neuvěřitelně příjemnej, tak i podrážka je jedna velká bublina. A protože je bublina naplněná vzduchem a ten taky nic neváží, tak jsou ty boty prostě strašně lehký. Procházet se v nich je fakt za odměnu.

Johanna Schneider

Návrhářka oblečení a bot Nike je přesvědčená o tom, že barvy bot na nás mají docela velký vliv, proto obsahují její návrhy hodně širokou škálu barev. Co se nového modelu Vapormax týče, tahle barevná kombinace je skvělá, hodně skvělá. Flyknit sám o sobě je už výrazný svým vzorem, takže i v kombinaci šedivé a černé působí nápaditě.

Energie barvama

Johanna se rozhodla do modelu zapojit i barvy, kterými vyjadřuje energii boty. Je to zelená, takovej ten odstín lahváče nebo možná spíš bažiny (barvy nejsou moje silná stránka), kterej je na první půlce podrážky a skvěle doplňuje černošedivej vršek. Pak je to hyperoranžová (pro mě vězeňská oranžová), která zvýrazní Nike fajfku. A dobrá zpráva a závěr? Pokud se vám návrh od Johanny nelíbí, můžete si udělat svoje vlastní Vapormax v Nike ID.