Rapper známý pro svá procítěná tetování se nedávno objevil s novým kouskem.

Po dlouhé době se na pravém tricepsu kanadského rappera podepsal další tatér. Do sbírky téměř třiceti tetování tentokrát přibyl portrét dlouholetého kamaráda Lila Wayna. Zobrazuje jeho tvář spolu se symbolem prstu na spoušti pistole.

Fanoušci si tetování všimli na Instagramu, když rapper přidal novou fotku z houstonského víkendu, kde oslavoval jedno ze svých oblíbených měst pořádnou pool párty v klubu Clé Saturday Afternoon.

Proč zrovna Wayne?

Do určité míry to smysl dává. Není sice obvyklé, aby si lidé tetovali obličeje svých kamarádů všude po těle, ale Drake je Drake, a tak nějak jsme si na to už u něj zvykli. Lil Wayne na tuto roli navíc sedí perfektně. Nebýt jeho, zůstal by Drake jen nevýrazným usoplencem s poutavým mixem rapu a R&B. Byl to právě on, kdo mu před devíti lety pomohl nahoru, a kdyby si tehdy neposlechl pár jeho prvotních skladeb, bůhví, kde by mu byl konec. Pak už jen stačilo podepsat smlouvu s Waynovou nahrávací společností Young Money a bylo.

Není to moc?

Ale nestačilo by mu jen vzdát hold poděkováním na veřejnosti? Možná se Drake snaží vstřebat hudební sílu těch, co mu uvízli na kůži. To se ale asi nikdy nedozvíme.

Drake totiž přemýšlí jinak než většina z nás. Jeho reputace je postavená na pořádné náloži pocitů a looku kluka, který se chce stát součástí cool party, ale neví jak na to, a tak tlačí na pilu a snaží se všem okolo zalíbit. Především právě jeho druhá vlastnost má za následek několik zvláštních tetování, odkazujících k věcem a lidem, které má rád a jsou pro něj důležité.

Koho si ještě nechal vytetovat?

Jak už jsme zmiňovali, Drake se tetování rozhodně nebojí, a tak není překvapením, že Lil Wayne není jediným. Na jeho těle byste našli třeba zpěvačku Aaliyah, která zemřela při nehodě v roce 2001. Drake se s ní sice nikdy nesetkal, ale obdivoval její hudbu. Byl tím pravým fanouškem a v jednom vyjádření po její smrti se netajil, že zpěvačku miluje a rád by měl jednou podobnou ženu po svém boku.

Na zádech má dva velké portréty strýce a babičky, po jejichž smrti prožíval těžké období, a nesmí chybět ani oba rodiče. Naposledy v březnu tohoto roku přibyla čtyřiapadesátiletá zpěvačka a skladatelka Sade, což vzbudilo vlnu podezření, jestli spolu ti dva náhodou něco nepečou. Obrázek žraloka zase odkazuje na vztah s barbadoskou kráskou Rihannou.