Jak vypadají herci, jejichž tvář i postavu známe, ale o jméně nevíme nic?

Už jste někdy v obchodě narazili na někoho, kdo jako by z oka vypadl někomu, koho znáte? Vždycky mě zajímalo, jak režiséři hledají dvojníky do svých rolí. To je jako něčí práce potulovat se všude možně a bedlivě sledovat každou tvář, jestli se náhodou nepodobá někomu obsazenému? Nebo jenom čekají, kdo přijde na casting a pak se s některým prostě spokojí a vše doladí make-upem a správným oblečením? Je to docela záhada. A jaký je pocit mít vedle sebe někoho, kdo vypadá přesně jako vy?

Je pravda, že rozdíly takhle na fotce určitě hladce najdete. Ale v rychlých filmových záběrech, se správným světlem už jste někoho odhalili? Potkat je někde večer při šerosvitu lamp, tak určitě nezaváháte a pohrnete se co nejrychleji pro autogram. Jaký mají dabléři asi pocit? Jsou rádi, že mají práci, nebo je mrzí, že dělají páté kolo u vozu?

Nebezpečné i svlékací scény mají tyhle tváře v malíku a díky své práci mají také možnost navázat určitý vztah se svojí celebritou. Tu nejspíše k druhému já táhne určitá zvědavost a touha zjistit, zda se shodují také v něčem jiném.

Některým hercům stačí jeden dablér, ale třeba Emma Watson jich měla v Harrym Potterovi několik. Kdo by si nepřál být v harému obklopen jen Hermionou? Nebo dámy, kterého herce byste si chtěli užít v několikanásobné verzi? Jeden Brad Pitt vám bude masírovat nohy, zatímco druhý ukuchtí romantickou večeři a třetí uklidí celý dům?abcefghchikj l m n o p q

Zdroj: Boredpanda