Možná i díky ní vydalo v loňském roce ruské ministerstvo vnitra sérii doporučení, která varují před nebezpečností zachycování selfies.

Mladá Ruska si ale s loňskou kampaní, která zdůrazňovala nebezpečnost focení autoportrétů v extrémních situacích a na extrémních místech, zřejmě příliš hlavu neláme. Ruská fotografka Angela Nikolau už nějakou dobu šokuje fanoušky na svém profilu na sociální síti fotografiemi, nad kterými se doslova tají dech.

Angela se netají tím, že má ráda nové výzvy a dobrodružství, což se koneckonců promítá i v jejích selfies nebo aranžovaných fotografiích, o jejichž zachycení zpravidla požádá někoho jiného Balancování na okraji střechy mrakodrapu tak vypadá v jejím podání jako hračka, stejně jako líbačka s přítelem v několikadesítekmetrové výšce, ale každopádně se nepokoušejte její kousky napodobovat. Aby nemuselo české ministerstvo vnitra nedejbože také vydat nějakou užitečnou kampaň.

roof-climbing-girl-dangerous-selfies-angela-nikolau-russia-6 roof-climbing-girl-dangerous-selfies-angela-nikolau-russia-1 roof-climbing-girl-dangerous-selfies-angela-nikolau-russia-13 roof-climbing-girl-dangerous-selfies-angela-nikolau-russia-12 roof-climbing-girl-dangerous-selfies-angela-nikolau-russia-11 roof-climbing-girl-dangerous-selfies-angela-nikolau-russia-10 roof-climbing-girl-dangerous-selfies-angela-nikolau-russia-9 roof-climbing-girl-dangerous-selfies-angela-nikolau-russia-8 roof-climbing-girl-dangerous-selfies-angela-nikolau-russia-7 roof-climbing-girl-dangerous-selfies-angela-nikolau-russia-5 roof-climbing-girl-dangerous-selfies-angela-nikolau-russia-4 roof-climbing-girl-dangerous-selfies-angela-nikolau-russia-3 roof-climbing-girl-dangerous-selfies-angela-nikolau-russia-2

Zdroj: BoredPanda