ShutDown pro fotografy

ShutDown je magazín, který dává prioritu fotkám v nejvyšší obrazové a obsahové kvalitě. Je tak zajímavým místem pro publikování. Nabízíme autorům možnost realizace a propagace přes ShutDown – magazín s jménem, které má zvuk.

Dívka měsíce

IMG_2893

Soubor fotografií – editorial, někteří říkají pictorial. Zaměření sexy, non-nude (max. akt podobně jako na síti Facebook). Záměrně se vyhýbáme definici „glamour“, která je zprofanovaná, nejasná a dnes bohužel obsahující vše od pornografie po špatné fotky nahatých dívek.

Co požadujeme: editorial 6 – 10 fotek, s jednou modelkou, preferujeme ucelený soubor (tzn. ne časosběrný dokument). Fotky ideálně ještě nepublikované všude jinde, technická kvalita: JPEG, 2500 px delší strana. Potřebujeme kopii model release + kontakt na modelku kvůli rozhovoru.

Fotky všeobecně

Máte zajímavé fotky z cest, makrofotografie, reportáží? Máte k tomu co říct? Rádi vydáme samostatný článek.night-time-dubai-looks-like-it-came-straight-from-a-sci-fi-movie-7__880

Jak na věc

V obou případech pošlete na mail martin@shut-down.cz malé náhledy s krátkým komentářem, o co jde. V redakci se na to podíváme a budeme autora informovat.

Aktuálně nabízíme jako odměnu referenci + možnost prezentace + placenou propagaci článku/fotek a tím autora na síti Facebook. Nevyplácíme přímo honorář. Pokud máte pocit, že vaše fotky jsou unikátní nebo exkluzivní, zkuste nabídnout i s cenou.