Toto léto jsme si mohli povšimnout nového spojení elegant, casual dress a sportovní obuvi, které k nám přišlo jednoznačně později než u našich milých francouzských  sousedů, kde tento trend nabyl pozornosti už minulý rok v zimě. První, kdo představil tuto kombinaci, byl modní dům Commes des Garcons. Ti jsou extravagancí známí už několik let. Já osobně jsem se stal součástí jejich přehlídky v Paříži.

Letos tento hit představila i ikona módního domu Chanel – samotný Karl Lagerfeld, a světově sportovně uznávaná značka Lacoste v čele s Karolínou Kurkovou.
s1
s2

Karl Lagerfeld a jeho představa o  příštím létě:
s3

K novému fashion trendu patří především pestré barvy tenisek, které v poslední době začínají být stále žhavějším zbožím i na našem trhu. Kombinace elegantního a casual stylu šatů dodává ženě sebevědomí a společenské postavení chick dámy a sportovní obuv příjemné pohodlí i přes dlouhé běhaní po nákupech.
No kterou z vás baví mít nohy jako za války a trávit čas s vylepováním pat?
s6
s5
s4

Nezbytné jsou  výrazné doplňky jako jsou náramky, náhrdelníky, psaníčka a v neposlední řadě hodinky.  Nezahálejte a naskočte do nového dne chick a pohodlně!
s9
s8
s7
Autorem článku je třiadvacetiletý Daniel Vojtěch, jeden z nejznámějších českých modelů vůbec.
Měl to štěstí chodit přehlídky a fotit kampaně pro největší módní domy, potkal se s významnými lidmi, kteří mají v módním průmyslu své jméno. Na základě svých zkušeností a rozhledu přináší módní tipy ze světa exkluzivně pouze čtenářům magazínu EYEmag.

Foto:  Prozeny.cz, Herstyle.cz, Pinterest, Aliesxpress, Nike, Sneakernews, Chanel