Hip Hop Kemp, jak pravděpodobně dobře víte, je jedním z největších žánrových festivalů na světě. Každý rok se sjiždí do Hradce Králové přední hudební interpreti na poli rapového rybníčku, kteří předvádějí svojí nejnovější show. Letošní ročník kempu je skutečně nadupanost. Organizátoři se rozhodli přizvat spoustu nových jmen, dokonce takových, co v ČR ještě nikdy nebyly.

Jak jste už poznali z názvu, přijedou hvězdy opravdu velkého formátu. Na chuť si tak přijde skutečně každý fanoušek rap music. Máme tu zástupce jak trapového subžánru, tak i klasického boombapu i vlastně pár interpretů, co jsou tak trochu mezi. Na co se teda můžeme těšit na Hip Hop kempu nejvíc?

nabitých stages

96 h

live hip hopu

499+

světových interpretů

20000+

hip hop fellas

Přesně tak, jak praví oficiální stránka festivalu, tomu i bude. Tenhle mejdan zařadila několikrát i televize CNN mezi top 50 nejlepších festivalů světa. Náhoda? Nemyslím si!

Jenže jak vám asi došlo, takový dobrý festival musí zahrnovat mnohem víc než jen skvělý line-up.

Game Over Battle!

Hellyea. Tohle je totiž hodně spešl! Dance battles Game Over jsou pro milovníky tance velkým lákadlem. Pokud si věříte, že jste v tanci dobří (a nejsou to zrovna latinsko americké tance), můžete se přihlásit i vy! Když to stihnete do konce července, zaplatíte za registraci pouze 2000 korun. Nutné je ale podotknout, že jakožto tanečník budete mít spoustu výhod. Ubytování v artists kempu, vstup do VIP zóny, lepší parkování a hlavně, 1000 korun zpátky ve formě peněz na útratu přes vaší čipovou kartu. Bang!

Festival je totiž kompletně cashless. Veškeré platby tak probíhají přes pásek na ruce a „pípací“ terminály u jednotlivých stánků (kterých bude letos, jak už je trochu tradicí, opět mnoho).

LINEUP – HIP HOP KEMP 2018

 

No a kdy vlastně celá ta sranda vypukne?

23. – 25. 8. 2018

Kde?

Festivalpark Hradec Králové

 

No a jak to na Hip Hop Kempu vypadalo v loňském roce? To zjistíte z přiloženého videa.

Ty zatím nezapomeň sledovat HHK na Instagramu a Facebooku, ať ti nic neunikne!