Za mě prostě nejde necenit. Ikdyž je Lil Pump propíraný médii, která se o něj otírají ve stylu „další z těch co je tu jen na rok“ nebo „týpek, co nemá žádný flows a kariéru postavil na jenom tracku„, tak mu to prostě vychází.

Za mě je to prostě totální nesmysl. Lil Pump pravděpodobně ví moc dobře co dělá (nebo alespoň jeho management to ví) a ikdyž mu můžete vytknout totální jednoduchost jeho textů, dokáže svojí „catchy flow“ zaujmout obrovské kvantum lidí. Což je v dnešní době prostě základ pro úspěch.

Včera vydal Pump nový track, který se jmenuje „Drug Addicts“ (drogově závislí). Do videa si naprosto příhodně pozval dalšího, tentokrát už korunovaného, krále drog, Charlieho Sheena. (booooom).

Můžeme polemizovat nad tím, jaký vlastně má tahle věc dopad na společnost, jelikož veřejně podporuje a nabádá k užívání drog, zároveň si z toho dělá trochu srandu. Další catchy hook „whole gang full of drug addicts“ je prostě jen třešničkou na dortu. Může se nám to nelíbit, nejspíš s tím ale moc neuděláme. Takže pokud to máte trochu srovnaný v hlavě, vezmete to s nadsázkou a nebudete hned při poslechu téhle skladby bouncovat nad plechem. Příjemný poslech.