Podle zpráv amerického bulváru TMZ na Chief Keefa někdo skutečně v New Yorku střílel. Ke střelbě mělo dojít v sobotu kolem šesté hodiny ranní před hotelem W na Time Square, když se rapper vracel ze show. V incidentu měli být zapleteni dva muži, ale podle Keefa střílel jen jeden.

Jeho mluvčí incident potvrdil s tím, že navzdory událostem se rapper dál hodlá zaměřovat na nadcházející projekty. Policie na místě údajně našla pouze obal od pláště a nikoho prozatím nezatkla. Podle Chief Keefa za střelbou ovšem stojí Tekashi „6ix9ine“. „Jsem v pořádku, je to jenom beef mezi mnou a Tekashim,“ uvedl pro The Post. Tekashi popřel, že by měl se střelbou něco společného.

Je velká náhoda, že střelba přišla zrovna v době, kdy je Chief s Tekashim na nože a vydal se do Tekashiho rodného New Yorku. Tekashi sice v tu dobu v New Yorku nebyl, ale s Chiefem si už pár dnů nadávají na sociálních sítích. Beef vznikl, když Chief Keef a Lil Reese Tekashimu otevřeně začali vyhrožovat (Chief Keef podpořil Trippieho na tracku „I Kill People“) a 6ix9ine je vyzval, ať si něco klidně zkusí.

Zatím je to ale jenom Chief Keef, na koho se střílelo. I když v neděli v noci se na Tekashiho Instagramu objevila celkem důvěryhodně vypadající zpráva, že byl postřelen a bojuje o život. Ukázalo se, že jde o fake news a Tekashi pouze trolil svoje fans, nicméně si mnozí neodpustili komentáře o tom, že je to opravdu špatná karma a rapperovi se to vrátí. Tekashi příspěvek později smazal a vydal se do New Yorku. Haters si samozřejmě neodpustili poznámky o tom, že tam jel dodělat Chief Keefa.

Jestli se střelbou na Keefa měl 6ix9ine něco společného, nebo se jedná o náhodu, zatím není jasné. Každopádně to není první a dost možná ani poslední Tekashiho beef. Za poslední rok měl konflikt snad v každém městě, kde se objevil a někteří lidé mu tak predikují brzký konec. O Tekashiho beefech si přečti ZDE.