zdroj: fb Lvcas Dope

Zapište si do kalendáře datum 17.10.2018. Tenhle den by totiž mělo vyjít album, které byste pravděpodobně asi nikdo nečekali. Lvcas Dope a DJ Wich totiž drželi tuhle informaci pod pokličkou dost dlouho a ikdyž byl včerejší track již leaknutý na instagramu Lvcase pár týdnů zpátky, o tom, že je z chystaného alba s ‚Máňou‘, nepadlo ani slovo.

Včerejší novinka, nesoucí název Výborný člověk, je ovšem, tedy alespoň co se do rapové stránky týče, především dílem slovenského piráta, Separa. Lvcas se zde objevil na refrénu a opět ukázal, že je v tomhle rybníčku prostě jako doma. Kolem jeho jména je díky jeho stoupajícím spolupracím a také díky odchodu z labelu Milion+, stále větší povyk.

Vzpomeňme nedávno vydaný a zároveň velice řešený track Opozice z alba Sbohem Roxano od Logica, který poukazuje na jakousi „krysu v revíru“, což by mohla být i narážka právě na Lvcase, který se od Logica momentálně úplně distancoval. Ikdyž Logic ve streamu na instagramu tvrdil, že se vlastně vůbec nejedná o disstrack na Lvcase, obsah skladby tomu až nápadně napovídá a byl řešen v souvislosti s Lvcasem od fanouškou obou dvou stran.

Nicméně Lvcas teď prostě jede. Po megahitu Runway, kde zahostoval Egovi, se jeho popularita dostává do úplně jiných čísel, než tomu bylo dřív a jeho refrény jsou momentálně jedny z nejzvučnějších na scéně. Tvrzení samozřejmě můžete vyvrátit, ale čísla mluví za sebe.

Jak vás baví tahle novinka?