Včerejší ranní prank, který udělal Kamil Bartošek aka Kazma Kazmitch na Leoše Mareše, opět graduje. Tenhle příběh je zase netradiční oproti všem ostatním, a tentokrát možná i víc lidí naštval, než rozesmál nebo udivil. Stručně řečeno: Leoš slíbil, že bude celý duben jezdit pouze ve svém vyvoněném Trabantu 1.1 a pokud sedne za volant jiného automobilu, odevzdá své o něco méně vyvoněné Ferrari 488 GTB Spider.

Všechno šlo celkem dobře, než ho včera ráno překvapila „automobilová nehoda“, při které musel kvůli „záchraně života“ couvnout s jiným automobilem. Ovšem v momentě, kdy se s autem rozjel, k němu přiběhl Kazma s celým štábem a následně se ukázalo, že to všechno byla vlastně jen bouda na Leoše. Celý příběh si můžete přečíst zde.

Jenomže to by nebyl Kazma, aby tahle story neměla nějakou dohru

Před pár minutami se totiž na oficiální facebookové stránce Kazma Kazmitch objevilo nové video, které ukazuje záběry s celé situace a vlastně jeden velice důležitý point.

„Snad jste si nemysleli, že si to auto nechám“  – vzkazuje Kazma

Příběh smutného Leoše možná pár fanynek chytl za srdce, teď se ale snad maličko uklidní. Bylo to celé pro dobrou věc! (… a možná tam byl nějaký marketingový tah, o kterém se nebude mluvit a ve finále bude mít tahle věc pravděpodobně prospěch pro Kazmu i Leoše, který svým Ferrari prý zas tolik nejezdí…. chudák Monika!)

Nadace Kazmitche, One Man Show foundation, totiž za tohle Ferrari pomůže obětem dopravních nehod. Informace zůstaly blíže nespecifikované, ale předpokládáme, že výtěžek z prodeje automobilu bude právě touto pomocí. Ikdyž uvidíme, co si na nás Kazma ještě připraví.