Fosco Alma, člen hudebního uskupení Blakkwood Records, se po kratší odmlce hlásí opět o slovo. Tentokrát s novým videoklipem Euforie, což je jeden ze singlů z nadcházejícího alba. Čeká nás teď úplně jiný Fosco?

Album Kodex konečně dostává datum svého vydání. Těšit se na něj můžeme 26. září, což jsou zároveň i narozeniny jeho tvůrce. Album bylo poprvé nakousnuto již loni, a to videosinglem nesoucím název ‚Payback‚. Tentokrát se pravděpodobně dostaneme do úplně jiného prostředí. Jak napovídá název singlu a ústřední fotka, půjde o tématiku z červené rapové knihovny.

Sponzorem videoklipu se stal e-shop 4sex.cz, a ústřední roli si v něm zahrála Foscova bývalá přítelkyně, playmate Veronika Gillie. Režii kolem celého dnešního releasu obstaral především sám Fosco, s videoklipem mu ještě pomáhal mladý talent Nikita Rublev, nicméně veškere ostatní zvukové i video práce jsou jeho dílem.

Fosco komentuje release: „Pro mě to není jen song a videoklip. Je to kus mě. Kus mýho života. S Veronikou jsme spolu prožili půl roku bok po boku a v tom období vzniklo spoustu nových songů na moje album. Bylo to velmi inspirující období a jsem za něj vděčnej! Album tím dostalo uplně novej rozměr, takže se určitě máte na co těšit!“

Fosco postupně uveřejnil dva teasery, s tím, že datum vydání videoklipu mělo být až zítra. No pro všechny fanoušky tohohle hradckého rodáka máme skvělou zprávu.

Výsledek je už tady: