V autobuse, o přestávkách, při čekání na kamaráda nebo před spaním. Při všech těchto příležitostech můžete vyplnit čas hraním na mobilu. Pro inspiraci jsme vybrali pět nejlepších her na Google Play. Bude se jednat o perfektně vytvořené strategické hry, tudíž tipujeme, že vás zabaví nejen ve chvílích, kdy na něco či někoho budete čekat.

Clash Royale

V této hře vstoupíte do arény, kde se v reálném čase utkáte s více hráči. Hlavní cíl hry je sběr karet, díky kterým můžete vylepšovat své dovednosti. Jakmile se budete neustále vylepšovat a váš klan bude držet pospolu, je možné vyhrát spousty bitev a tím i trofejí. Tato strategický hra je mezi hráči velice oblíbená. Pokud se chcete rovněž zabavit, určitě ji vyzkoušejte.

Game of Warriors

Vcelku jednoduchou, ale o to více zábavnou hrou je Game of Warriors. Jedná se o klasickou hru, kde musíte buď ubránit své území nebo naopak dobýt území vašich nepřátel. Spolehnout se můžete na různé upgrady svých vojsk, budov či hrdinů, díky čemuž dokážete být nepříteli těžkým soupeřem. Zvlášť oblíbený u hráčů je celkový průběh boje, který vás totálně pohltí.

Stick War: Legacy

Pokud nemáte rádi návykové hry, jelikož u nich strávíte příliš času, určitě si neinstalujte hru Stick War: Legacy. Přesně tento typ her dokáže získat hráčovu pozornost na několik hodin. Ve hře budete ovládat své vojsko nebo každou jednotku samostatně. Pak už jde o to, co ve většině her – o moc. Je třeba prosperovat, těžit zlato, vylepšovat své vojenské jednotky. Jakmile budete mít nejen prostředky, ale i silné vojsko, můžete se pustit do obsazování dalších území.

Clash of Clans

Perfektní strategická hra, kde nejde pouze o vaše herní schopnosti, ale o sílu celého klanu. Založte buď klan svůj nebo se přidejte do již vytvořeného klanu, kterému budete chtít pomoci k ovládnutí hry. Nejlépe na to půjdete tak, že ze své vesnice vybudujete pevnost, která se nejen snadno ubrání nepříteli, ale v klanových válkách dokáže přelstit soupeře na jeho území. Hru doporučujeme.

Kingdom Rush

Zřejmě nejlepší obranná mobilní hra, která kdy byla vytvořena. To je Kingdom Rush. Vypořádejte se svým strachem a dokonale se připravte na nájezdy veškerých nepřátel, kteří budou chtít vaše království jako svou kořist. Po každém úspěšném souboji získáte možnost vylepšovat své ochranné možnosti a speciální zbraně. Tohle vylepšování dělejte s rozumem a snažte se zachránit své království.

 

CSHDD.cz