shoot z klipu Losers

Hacker 1 se po menší odmlce rozhodl opět něco vysypat pro český rapový rybníček. Po beefu z konce léta, který se dostal až na úroveň label vs. label, se rapová sv*ně na nějakou dobu odmlčela a podle informací které máme, se ponořila ještě hloub do rapových schémat a sázela svojí kadenci na beaty jednu za druhou.

Hugo údajně přestal také do jisté míry s kouřením marihuany, na jeden čas i úplně, a je dost pravděpodobné, že se to na něm podepsalo i v rámci vytváření nových hudebních projektů. Hypno fans tentokrát opravdu dočkali a po Valentýnském jointu v podobě tracku „Zpátky ze tmy“, kterým Bauch mimo jiné i otvíral svoji show na festivalu Hypno Open Air, se dnes ozývá s dalšími plody svojí práce. Dvojice skladeb, která je doprovázena rovnou videoklipem, dostala název – Losers & Hood Shit.

Oba videoklipy jsou klasickou rapovou Hypno věcí.

Track Losers produkoval newschoolový producent & DJ Lil Ian a Hood Shit si vzal na starost známý 808 rider Frank Flames. Každý z videoklipů vyšel pod jiným YouTube kanálem, ovšem ten pod You Dunn Know TV nese i zajímavý popisek.

White Russian album out soon

Marat album out soon

Hugo Toxxx album out soon

Jak se tedy zdá, projekty v holubím labelu jsou na spadnutí.

Sledujte dnešní novinky!