Nejnovější snímek ze světa Star Wars provází velké porodní bolesti. Původní režisérské duo Phil Lord a Chris Miller (Lego příběh) nahradil zkušený Ron Howard. Ten prý skoro celý film přetočil a došlo prý i na skoro měsíční dotáčky, což nikdy nevěstí nic dobrého. Snad ale vše dobře dopadne a Solo bude stát za to.

První trailer měl dorazit už v průběhu ledna, ale fanoušci čekali marně. Tedy až do včera. Největší americký svátek Super bowl (finále Amerického fotbalu) už léta nabízí přehlídku těch nejnabušenějších trailerů, vtipných či velkolepých reklam a podobně. Protože každý, kdo se chce s něčím vytáhnout, u něj nesmí chybět. A „disneyovci“ chybět nechtěli už jenom proto, aby trochu zklidnili rozvířené pochyby, jestli budou schopní vůbec v květnu poslat film do kina.

Solo i jeho parťáci v mladších verzích

Takže i díky tomu konečně došlo na Solo: A Star Wars story, který nám ukázal první záběry. A ty jsou…vlastně docela nicneříkající. Ale aspoň se v nich mihne mladý Lando, nebo můžeme zahlédnout Chewbaccu. Každopádně to ale vypadá docela slušně. Však posuďte sami.

Aby toho nebylo málo, pár hodin po televizním spotu se objevil oficiální teaser. Ten nabízí mnohem více, včetně prvních záběrů na samotného Hana v akci, i další postavy. Plnohodnotný trailer má následovat záhy. Marketing tedy jede na plné obrátky.

Foto: © Disney