AirMax Day Nike

Air Max day je každoroční oslava ikonického modelu Air Max. Vzduchová bublina byla obrovskou revolucí v obuvním průmyslu, takže není divu, že si tenhle model zasloužil takovej hype.

Model Air Max 180 spatřil světlo světa v roce 1991. To byl rok, kdy lidé začli běhat po vzduchu. Dva roky na to jsme byli svědky modelu Aix Max 93, kde jsme mohli vidět vzduchovou bublinu po délce celé paty. Díky téměř neviditelnému jazyku, který byl součástí tenisek, se jednalo o další průlomový pokrok v designu bot.

Určitě bychom neměli zapomenout na model VaporMax a Nike TN, které si získaly velkou oblibu i v poslední době. Včera navíc vyšel nový limitovaným model Air VaporMax Plus dostupné na SNKRS.

AM 270 jsou první řadě čistě lifestyle modelem určeným k celodennímu nošení. Vzduchová pata, která má celých 32mm, zaručuje maximální komfort. Na tento model se můžeme těšit už prvního února. Na další colorways pak 2.března.

AM 270

V rámci letošního AM dnu se můžeme těšit také na drop modelů Nike Air VaporMax 97, Nike VaporMax Flyknit 2.0. a AM 1/97.