Nová kolekce Convers x Tyler, the Creator GOLF le FLEUR* dropuje už dnes!

Tyler, the Creator bezpochyb patří mezi nejprogresivnější umělce a hlavně mezi nejkvalitnější textaře současnosti. Spojení Tylera a Converse znamenalo hodně pro obě strany. První kolekce GOLF le FLEUR* měla skvělé ohlasy a boty byly beznadějně vyprodány. Teď se vrací s dalším dropem plného pastelových barev.

LE FLEUR tyler

Tylerova signature semišová teniska 2018 přichází ve třech odvážných pastelových barvách – Geranium Pink, Bachelor Blue a Jade Lime. GOLF le FLEUR* budou dostupné v unisexových velikostech za cenu 2 790 Kč.

le fleur

K celému dropu najdeš i oblečení v kolaboraci Converse Essentials a Tylerovy značky. Mikina French Terry Converse Essentials s GOLF le FLEUR* logem bude k dostání ve čtyřech barevných provedeních – Jade Lime, Peach Pearl, Clearwater Blue a Egret ve vybraných prodejnách za cenu 2 490 Kč. Bavlněné Jersey Converse Essentials tričko pak přichází v barvě havajského oceánu za 990 Kč.

Kolekci kupuj na converse.com, golfwang.com, v Centru Chodov, v prodejně Converse, ve Footshopu (Praha, Bratislava) a ve Freshlabels.