Charlese Allcroft, 73 letý učitel umělecké historie na Vysoké škole výtvarných umění, se zaměřením na Tibet a Afriku, je velký fanoušek Supreme.

Pracoval 25 let jako dramatik a umělec. Vytvořil divadelní hru Vintage Wine or Past Its Prime?, která je o reflexi věku, dlouhé tvůrčí kariéry a boji za udržení zápalu naživu, abyste byli schopni zaujmout další generace. Zní to nudně? Ale není! Studovaný jazzový fanoušek, který spojuje své akademické pozadí se svým zápalem pro streetwear, tady ještě nebyl.

„Můj přítel Joseph vždycky nosil kapucu. Inspiroval mě ke čtení o streetwearu a chození na místa jako Dave’s Quality Meat, Athingthing, NORT / RECON a Memes.“

V Supreme Lafayete NY Charlese dobře znají a vybudoval si vztah s některými prodavači, kteří mu vždy dají pár kousků z nové kolekce na stranu. Nebyl totiž schopný dostat se ráno na otvíračku, tak si pro balíček chodil vždy v 6:30 odpoledne. Proto mu začali říkat Mr. 6:30.

Jeho oblíbené značky by asi čekal každý, Supreme, Fragment, Enyce, COME TEES etc. Zároveň se ztotožňuje s některými africkými návrhaři jako Jim King, N’ketiah Brakohipa nebo Moshood. Mimořádně uznává obchod Nepenthes.

Supreme Old Man

Charlesův vztah k oblečení je ještě posílen jeho cestováním. Láska ke značce Hood By Air byla upevněna zkoumáním klubové kultury v Berlíně, kde se spojovala elektronická hudba a noční život. Popisuje jak byl v dark roomu v Bergainu a přemýšlel, odkud jde ten divný zvuk. Jeho přítel mu poté řekl, že by byl jeho zážitek v dark roomu ještě lepší, kdyby byl pod vlivem stejných psychedelik jako všichni ostatní návštěvníci.

Jeho pohled na módu obecně, by si měli někteří Hypebeast kids vylepit nad postel.

„Základní otázka je, proč jste si to koupili. Je to kvůli tomu, že to chtějí ostatní a nebo to jde z vaší hlavy? Pokud je to z vlastní hlavy, můžete tyto kousky kombinovat do úplně nových kreací. Něco co tu ještě nebylo. Pak je to víc než jen fire tričko. Pak jsi fire ty, celej zaříš a lidi tě sledujou.“

– Charles Allcroft