Čistychov – (*1981; † 2017)

 

Tedy alespoň on sám to tvrdí. Co na tom je ale pravdy?

Nedávné založení labelu Chop Down Records, který má na svém vodítku právě Čistychov, je pravděpodobně jen předzvěstí něčeho velkého. Mimo to, že se na sítích nechal slyšet ohledně natáčení videoklipu na nový track „OK“, který si vzal do parády MadSkill, se pravděpodobně dočkáme i několika dalších projektů. Hostovačku na avizovaný track přijali Separ a Dame.

Na internetu se zároveň objevilo video, ve kterém Čistychov „pohřbívá“ sám sebe a pravděpodobně začíná uplně novou kapitolu ve své kariéře.

Můžeme samozřejmě jen spekulovat, ale dle mého skromného názoru přijde Čistychov v docela jiné podobě než jsme ho znali doposud. V teaseru na nový videoklip, tentokrát pod úplnou taktovkou MadSkilla se totiž už Čistychov objevuje pouze jako Čis T.

Nejedná se samozřejmě o úplnou změnu pseudonymu a ikdyž byl Čisty takto skloňován mockrát, pravděpodobně to není jenom tak. Vzpomeňme například, jak se změnil Snoop Dogg na Snoop Liona a přesedlal z rapového trůnu na totální reggae. Čeká nás takhle dramatická změna i tady nebo se „jen“ teasuje nové album. Nechme se překvapit!

Na oficiálním webu Chop Down Records u svého jména zmiňuje: 

Poslední album, které Čistychov vydal, bylo v roce 2016 s formací L.U.Z.A a nyní, v roce 2017, se soustředí na svou sólovou kariéru.
Můžete se těšit na album jak undergroundové, tak newschoolové, se zajimavými hosty a kvalitními producenty.