Všechny eshopy se totálně zbláznily, na sociálních sítích vyskakujou slevy s názvem “BLACK FRIDAY” a u toho různý číslice s procentama. Těch slev je tolik, že to každej chvilku po odkliknutí zabalí, protože nemá energii to všechno projíždět. Každej, s výjimkou mě. Miluju tenisky a ještě víc miluju tenisky ve slevě, takže jsem vybrala ty největší parády z různých teniskových shopů a taky jsem u toho málem zkrachovala. Do slevových kategorií jednotlivých shopů se dostaneš proklikem přes jejich název.

Footshop.cz

Na Footshopu je to dokonce “Black Week”. Co jsem tak vypozorovala, tak slevy tenisek se pohybují většinou mezi 21% a 35%. Těch stran je tam asi 56, najdete tam i oblečení, takže je rozhodně z čeho vybírat. Tady jsou ty nejlepší kousky za mě:

Pro holky

Pro kluky

Queens.cz

Na queensu sice nemají žádnou speciální černou akci, ale těch slev jsou tam mraky. Výhodou je o trošku širší nabídka zlevněných značek, takže z tohole shopu trochu jiný páry a já opět procvičila svojí vůli.

Pro holky:

Pro kluky:

Freshlables.cz

Z tohohle obchodu mi mamka koupila mikinu, kyž se semnou rozešla moje první líbací láska (asi 100 let zpátky) a od tý doby se tam ráda vracím. Nemají tak široký spektrum modelů tenisek jako dva přechozí eshopy, ale nabídka je minimálně zajímavá. V jejich teniskovým outletu najdeš spíš letní kousky, třeba i méně známých značek, ale i to se ve slevách nakupuje dobře.

Pro holky:

Pro kluky:

 

Answear.cz

Pak tu jsou takový ty obchody, kde máš pocit, že se prodávají jenom tuny všemožnejch blogerskejch hadrů. Ale když použiješ nějakej ten filtr ve výběrech, tak tam vyšťouráš i klasický vansky a conversky za sympatický ceny. Prostě black friday šílenství.

Pro holky:

Pro kluky:

 

Tak projíždějte, dávejte do košíků, nakupujte. Přeju hodně štěstí, já u všech těch stránek strávila asi dva dny v práci a schudla o jednu výplatu.