Exkluzivní video rozhovor o novém label storu Blakk.Market

Blakkwood Records je bezesporu jedním z nejlépe fungujících labelů v České republice. Zároveň také patří mezi ty nejkontroverznější hlavně díky svým interpretům. Skvadra ve složení Sharlota, Protiva, Renne Dang, Fosco Alma, Refew, LD, Jay Diesel, Jakub Stelzer a Lucas Blakk prošli za poslední dobou velkým vývojem jak po hudební, tak po businessové stránce.

Zásadní milník v historii Blakkwoodu (předtím PvP Labelu) byl eshop s názvem Blakkshop. Obchod s merchem a CD, který funguje už od roku 2013 a patřil mezi první labelové eshopy v ČR. No a teď je tu další důležitá chvíle pro BW a tím je kamenný obchod.

Blakk.Market Blakkwood

Další milník jménem Blakk.Market

Blakk.Market je první kamenný obchod v ČR s podobným konceptem. Nenechte se ale zmást, za názevem Blakk.Market se schovává víc než jen obchod s oblečením Blakkwood.

Celý koncept marketu je stylizovaný do „černého.trhu“ s válečnou tématikou. Všude kam se podíváte jsou krabice od nábojů, přestříkané na černo a naplněné zbožím. Koncept se také neopírá pouze o oblečení z dílny Blakkwood Records, ale najdete zde i jiné značky a snad už velmi brzy i oblečení jiných CZ labelů.

Sledovali jsme práci kluků na jejich sociálních sítích a přijeli jsme se za nimi podívat, jak jsou připraveni na nedělní otvíračku. Vyzpovídali jsme autora konceptu Blakk.Market Jakuba Stelzera, který je mimojiné i jedním ze tří majitelů BW. Na výsledek se můžeš podívat tu!

No a nám už nezbývá nic jiného, než tě pozvat na otvíračku 5.11. od 18:00 na adrese Londýnská 58.