Helloween kostým

Namalovanou smrtkou na obličeji už dneska na halloween asi neoslníte, teda pokud zrovna nejste Heidi Klum. Existuje ale spousta jiných způsobů, jak zazářit na halloweenské párty. A to tak, že zvítězíš nad hmotou nápadem! Tyhle lidi vědí, jak zaujmout hlavně myšlenkou a vtipem, více než propracovaností svého kostýmu.

#1 Chybová hláška

Nejhorší co se ti může na halloween stát!

Helloween kostým

#2 The Shinning brothers

Kubrickův horror Shinning jste asi viděli. Každopádně tahle verze dvojčat je horší než celý film dohromady!

#3 Van Gogh – Hvězdná noc

Jeden z nejznámějších a nejvzácnějších obrazů světa jako kostým? Očividně žádný problém pro tohohle novověkého expresionistu.

#4 Armáda plasťáků!

Pokud máš dostatek ujetých kamarádů, můžeš jít třeba za armádu plastových vojáčků! No… Kdo jich neměl v dětství celej kufr, jako by nežil!

#5 Steve Jobs

Prsatější verze Steva Jobse s ear podama, iPhonem a apple watch není pro každého, každopádně týpek zabil!

#6 No battery, No wifi

Znáte něco strašidelnějšího než skoro vybitou baterku u iPhone, nebo žádný signál wifi?! Tyhle dva ztvárňují noční můru lépe, než Freddy z Elm Street.

#7 Plameňák

Miluješ halloween, ale nemáš náladu na chlast nebo se s nikým bavit… Tak tohle je kostým přímo pro tebe! Zaručeně si tě nikdo nevšimne.

#8 Nevychované děti

Jsi svobodná matka, která nezvládá své děti? Nevadí, dej je navodítko, řekni jim, ať se chovají jako normálně a předstírej, že jsi Daenerys za bouře zrozená…

#9 Blue screen

Začíná jít do tuhýho… 

#10 Kicked by Trump

No, po volbách v USA to nemá každý jednoduchý. Tahle holčička si z toho ale umí udělat legraci. Ceníme kreativitu!

#11 Low cost R2-D2

Pořádný kostým přeci jen něco stojí. No a pokud jsi fanoušek Star Wars, tak jsi na tom ještě hůř. Tenhle chlapík se s tím ale úctyhodně popral.

Myslíš, že bys vymyslel nápaditější nebo vtipnější kostým? Pošli nám ho, rádi se podíváme a zveřejníme!