NBA streetsportline

V úterý proběhl v basketbalové prodejně Streetsportline release nových dresů NBA Nikeconnect a Nike AF-1. Celá akce se nesla striktně v basketbalovém stylu a my byli rádi, že vidíme něco jiného než jen ASSC mikiny a yeezy. Na místě byl skvělý catering a program.

Pokud jsi fanoušek basketbalu a občas si i zahážeš na koš, mohl ses zůčastnit contestu 1:1 nebo si zaházet trojku. Výherce mohl vyhrát poukaz na Nike i-D boty! Program pokračoval ve složení DJ Wich, Orion & DJ Double J, Cirk La Putyka.

NBA Nikeconnect

Hlavní novinkou celého eventu byly dresy s inovativní technologií NikeConnect. Díky této technologii můžete jednoduše získat zásadní informace o svém oblíbeném hráči a jeho teamu. Jak? Jednoduše, prostě si stáhnete aplikaci a přiložíte svůj smartphone ke štítku na dresu, který obsahuje čip, díky kterému získáte potřebné informace.

 

Na místě jsme si mohli technologii vyzkoušet jako první v CZ a SK a funguje skutečně dobře! Dresy jsou ze skutečně kvalitních materiálů, už při prvním pohledu víte, že máte v ruce skutečně jedinečný kousek. K dospozici jsou samozřejmě dresy všech teamů NBA a jejich nejlepších hráčů. Takže pokud si myslíš, že ti přesně tohle chybí ve sbírce, tak klikej tady.

Nike Air Force-1 Low NBA

Air Forcy jsou bezesporu jedním z nejikoničtějších modelů naší doby. Tahle bota má za sebou více než 2000 releasů a patří k nejprodávanějším modelům vůbec. Každopádně, teď je tu další a jedná o speciální edici s NBA k 35 výročí svojí existence.

Málo kdo ví, že model AF byl primárně tvořen pro NBA. Tím se stává artefaktem, který spojuje napříč celým světem jak fanoušky basketbalu tak obyčejné lidi, kteří mají rádi pohodlné a dobře vypadající boty.

Pokud se ti líbí, neváhej se stavit ve Streetsportline a doplnit svou sbírku!

Fotoreport

Na místě jsme se byli podívat jen chvíli, ale i tak jsme ukořistili pár fotek, aby jste nasáli atmosféru eventu. Video report i s naší menší recenzí na dresy NikeConnect už brzy!