Fámy kolem Eminemova nového alba se stupňují. Informace o release datu vypluly na povrch těsně před freestylem, ve kterém Em zničil Donalda Trumpa.Všechno ukazuje na jediný den, a to 17. listopad.

Paul Rosenberg (manažer samotného Shadyho, kterého můžete znát z několika skitů napříč všemi jeho alby), se nedávno pochlubil na instagram fotkou, na které drží nové CD Yelawolfa, které nese název TRIAL BY FIRE.

 

Revival

Určitě jste si ale všimnuli, že na domu přes ulici visí obrovská reklama na produkt REVIVAL. Na první dojem se může zdát, že jde pouze o medikament na předpis. Když se ale podíváme podrobněji, zjistíme, že je to vlastně všechno uplně jinak.

TV promo

V americké televizi běží aktuálně reklama na tento produkt. Mimo to, že už v názvu produktu Revival je uvedeno otočené E, které je pro Eminema typické, tak je v reklamě zmíněná například i věta „Lose Yourself“. Na úplném začátku videa slyšíme podkres, který není ničím jiným než instrumentální verzi skladby „I need a doctor“ od Dr. Dre, Skylar GreyEminema.

Revival má být prášek, který se používá na jakýsi Atrox Rithimus. Jenomže Atrox Rithimus není žádný lékařský termín. Pokud vycházíme z jazyka doktorů, tj. z latinského překladu, zjistíme, že Atrox Rithimus znamená „příšerný/divoký tanec“.

U videa je přiložen i link na website AskAboutRevival.Com

„If you’ve tried other treatments without getting the AR symptom relief you need, REVIVAL could be music to your ears.“

Pokud ale vytočíte číslo na zákaznickou linku, tj. 1-833-2GET-REV, ve sluchátku vašeho zařízení bude hrát opět piano ze skladby „I need a doctor“. 

Následuje hlasová zpráva, která říká:

„Thank you for your interest in Revival, the No. 1 slightly invasive treatment for Atrox Rithimus. You only get one shot to beat AR. Don’t miss your chance.“

„Díky za Váš zájem o produkt Revival. Nejlepší medikament pro Atrox Rithimus. Máš jen jednu šanci porazit AR“

Což je mimo jiné další vodítko, které se váže v lince v tracku „Lose Yourself“:

„You only get one shot, do not miss your chance to blow.“

Jako další hlasová zpráva zazní:

„We give you some serious fucking credit for sticking through this ad.“

„Právě ti dáváme zkur**ně velký props za to, že ses prokousal skrz tuhle reklamu“

 

 

XXLmag a další servery již informují o názvu alba Revival.

Všechny vodítka najdete ZDE.