Scéna je pořád zásobovaná novejma věcma a ani rapper Refew nezahálí. Už za pár dní, 1. listopadu, vydává nový album s názvem „O tři bloky dál“, a v ten samej den zve všechny do Sneaker Barberu od 15hod., kde budeš moct koupit CDs, merch, nebo dát jen pokec a fotku.

Sneak Peak

Sneak peak vydal v podobě tracku Redy nebo Princezna featuring Kali, kde zadal brutální flow, jako vždycky. No na to má prostě Refew talent, co si budem.

 

„Album O tři bloky dál je můj nejlepší projekt, kterej jsem kdy udělal a proto si stojim za každym trackem na desce. Když jsem napsal Princeznu, tak už tehdy jsem věděl, že chci na tenhle track pozvat Kaliho a o to víc jsem byl rád, že mu to sedlo a že jsme zabili hit. Doufám, že vás klip bude bavit a že se vidíme na koncertech!“

Životní projekt

Co se týče novýho alba, můžeme se těšit na klasickýho Refewa, ale taky na nový flows a jeden španělsko-českej speciál. Album už je v předprodeji na blakkshop.cz a někteří z nás ho dokonce už mají doma. Refew prohlásil, že tohle je beze srandy jeho „nejlepší projekt za celej život“, takže myslím, že ti, kteří ještě neslyšeli, se mají na co těšit.

View this post on Instagram

1. listopadu / O TŘI BLOKY DÁL 📀

A post shared by Refew (@refewblackcock) on

Takže se těšíme 1. listopadu a sledujte dál Shut-down ať víte, co se bude dít. Peace out