Converse x NBA

Nově otevřená část OC Chodov nám přinesla i otevíračku nového Converse storu, díky kterému jsme mohli být svědky releasu kolaborace s NBA.

Celý event se nesl v duchu zmiňované kolaborace Converse x NBA, takže všude kam ses podíval jsi mohl vidět basketbalovou tématiku, prošpikovanou produkty téhle legendární značky. Potkali jsme spoustu zajímavých mladých lidí, jako třeba Kristýnu Poliček z Bloges Robes, Calina, Mladýho Morrise, kluky z The Mag nebo třeba Sandru Kisić.

Kromě skvělého setu by Dj Homer a dokonalého cateringu, který myslel i na nemasožravce (díky bože!) jsi mohl na místě zkusit i virtuální realitu. V ní sis mohl zahrát na hráče NBA a zaházet si na koš. Osobně hodnotím event velmi kladně a doufám, že jsme nebyli v novém store na Chodově naposledy.

Converse x NBA

Converse stál u zrodu NBA už od samotného začátku a to s modelem Chuck. V roce 1949 nebyl v NBA pravděpodobně jediný hráč, který by na sobě nehrál v Converskách. Kolekce zahrnuje modely inspirované všemi třiceti týmy NBA a promyšleně prolíná sportovní, basketbalovou historii značky se současnou kulturou a street stylem.

Celkově tuhle kolekci hodnotíme kladně, provedení je poctivé a na Conversky bytelné. Print na boční části tenisky je gumový s „3D“ effektem a výšivka na jazyku je krásně detailní.  Zajímavé a zároveň praktické je, že uvnitř boty najdeme vystýlku z Nike Lunarlon, která zajistí maximální pohodlí.

Celou kolekci si můžeš koupit v kameném obchodě na Chodově anebo online na Footshopu, Queensu nebo oficiálním webu Converse

No a pokud se ti model Converse x NBA líbí, můžeš mít brzy jeden doma. Příští týden vyhlásíme soutěž, kde budeš moct vyhrát model věnovaný teamu Chicago Bulls!

 

Converse x NBA Converse x NBA Converse x NBA Converse x NBA Converse x NBA Converse x NBA Converse x NBA Converse x NBA Converse x NBA Converse x NBA Converse x NBA Converse x NBA Converse x NBA Converse x NBA Converse x NBA Converse x NBA Converse x NBA