Novou kolekci od adidasu si vzal na triko Alexander Wang, “mladý” (33 let) módní návrhář, který zachoval sportovní podstatu týhle značky. Hlavním znakem je klasické logo adidas originals, ale vzhůru nohama, jak originální! Release se plánuje na 7. října, tak se mrkni, co všechno si můžeš koupit! Odkaz na celou kolekci najdeš na konci článku.

Bundy!

V nabídce jsou lehké, jednobarevné (černá a modrá) bundy ze síťoviny, ale taky šusťákovky – větrovky. Velké plus za celoplošný potisk, kde jsou hravě poskládaná loga adidasu, některé je normálně, některé vzhůru nohama, promíchané s čárovými kódy. V souboji bund u mě rozhodně vyhrála parka s kapucou s již zmíněným celoplošným potiskem, která se hodí jak do lesa k holinkám, tak i do města k luxusním hodinkám!

Je libo s kapucí nebo bez?

Kolekce kombinuje tři základní druhy mikin. Na rozepínání, se stojáčkem a 3 pruhy na rukávech, klasické teplákové přes hlavu s klokánkovou kapsou a teplákové přes hlavu, bez kapuce a bez kapsy. V nabídce jsou spíše tlumené barvy s občasným výkřikem fosforově žluté, takže už záleží jen na tobě, jakej mikinovej typ seš. Já určitě ten klokánkovej!

Konečně společenské tepláky?

Zase nebudeme přehánět, tepláky prostě nejsou společenskej kousek oblečení. I když je pravda, že tyhle od Alexandra je asi škoda nosit na doma nebo na cestu do fitka. Barevně to ladí se zbytkem kolekce, nečekaně. Co se střihu týče, tak opět tu najdeme ty základní. Cigaretový střih? Asi je to přehnaný, ale rozuměj tomu tak, že to jsou tepláky, který jsou od shora až dolů stejně široký. Klasický domácí, tedy bavlněný, širší s gumou nad kotníkama. No a poslední, typ “jsem hubenej fotbalista a kouká mi z nich guma od Calvin Klein trenek”.

Boty! Boty! Boty!

Jsou tu celkem dva modely tenisek, oba ve dvou barevných variantách a jedny pantofle k tomu. Máme tu jedny kotníkový, v černý a tmavě zelený (petrolejový?:), s dvoubarevnou podrážku a širokýma tkaničkama. No a pak ty druhý, miluju je, výraznej jazyk a tenký tkaničky. Je to něco mezi pohorkama a teniskama, což je poslední dobou moje oblíbený kombo. Objevuje se tam víc barev, ale nic extravagantního, prostě jsou super, kupte si je.

Samozřejmě jsou v kolekci i trička o kterých nebyl prostor se zmínit, celou si ji můžeš prohlédnou tady.

Zdroj: www.adidas.com