Leader labelu Illegal Music si bere po menší odmlce opět slovo. Tentokrát je to již se třetím (a zároveň posledním) singlem z nadcházejícího alba s názvem Delirium.

Nemam náladu ft. Saka

Dle dostupných informací, by měl Schyzo desku dropnout přibližně za 27 let. Byla by to poměrně dlouhá doba, tak doufejme, že to bude při nejmenším o 26 let dřív. Track Nemam náladu je vzkazem pro všechny typy idiotů a primitivů, které Schyzo dnes a denně potkává.O featuring v podobě refrénu se postaral stájový kolega Saka a track je doplněn i o vokály mladé zpěvačky Jasmin. Jedním z nejdůležitějších pointů je, že se jedná o kompletně autorskou hudební kompozici. Atmo celé věci je podtržené záverečnou kytarovou sólovkou.

Rapper a producent

Schyzo věnuje velké množství svého času tvorbě nových beats. Produkuje věci nejen na svojí desku, ale zároveň se podílí i na projektech jiných jmen ze scény. Na oznámené desce Strangulační rýha od Řezníka má dvě produkce a na albu O tři bloky dál od Refewa dokonce čtyři! Zdá se tedy, že drží nejedno eso v rukávu. V  říjnu loňského roku vyšla deluxe verze Schyzova mixtapu Stavy, která se od nadcházejícího Deliria liší údajně jako drogy a alkohol. Jak tomu ve skutečnosti bude se nechme překvapit.

Foto: Jarkins