Třetí díl seriálu, ve kterém se objevují ty nejzásadnější novinky, co se dostaly v nedělní čas na světlo světa, je opět tady! Dnešní výčet je hudebně opět velmi pestrý, tak se na něj pojďme společně podívat.

Marpo – Motel 6

Marpo se vrací zpátky s druhým singlem z desky Dead Man Walking, kterou chce pokřtít koncertem v 02 aréně 19.5.2018, čehož jste si už pravděpodobně všimli. Deska se nám opět trochu poodkrývá a my můžeme už teď poznat, jakým směrem se bude dál ubírat. Jak z úvodního tracku, tak z tracku Motel 6, čiší rockový sound s prvky country a pomalu se vytrácí punk a rapový sound. Někdo by mohl tvrdit, že Marpo přestal posluchat Machine Gun Kellyho a začal s Yelawolfem. Vy si můžete udělat obrázek z přiloženého odkazu.

Renne Dang – Chápeš feat. Majself, Strapo

Album Con Lai už je nějaký ten pátek venku. Renne za tu dobu stihl už v pár městech představit svojí show, ale ještě ho pár zastávek rozhodně čeká. V mezičase udržuje ve varu i svoje sítě (né ty na ryby) a vydává společně s Majselfem a Strapem videoklip na track Chápeš, kde se o hudební produkci postaral The Man with the Golden Touch AKA DJ Wich. V kostce se jedná o street video s vloženou story. Klip má na starosti Petr Simon & Radim Střelka.

Sergei Barracuda – V zóně

Chystá se „Velká podzimní AK X Tour“, na které by měly zaznít ty největší hity z jichž vydaných alb Azurit Kingdom. Zároveň se připravuje i deska Pouliční ekonomická 3 a dnešní track „V zóně“ je první singl z ní. Sergei podává celou věc uvěřitelně, ale sobně mám pocit, že poslední dobou omílá stejná témata dokola a že tyhle vody už tak trochu vyždímal. Nechme se překvapit, co si pro nás přichystá dál.

Smack – Zpátky do práce

Třešňičku na dortu nám přichystal Smack One s jeho fresh videoklipem k tracku Zpátky do práce. Smack a jeho crew v klipu zinscenovali pár momentů, které pro něj znamenají jeho pracovní nasazení. Zároveň se všechno podařilo nasoukat do jednoho záběru a tak vznikl velmi zajímavý one shot klip. Jen matně se snažím rozpomenout, zda nějaký podobný videoklip v posledních letech v ČR vznikl. Pokud ano, nejspíš se už ztratil v hlubinách internetu. Velký bigup tedy dostává Jáchym Suchánek, který ho měl celé na starosti.