Prague Hand Poke Session 2017

Prague Hand Poke Tattoo Session je unikátní akce, která se letos dočkala svého prvního ročníku. Za její uskutečnění vděčíme Kristýně Policek z Bloges Robes a my vám přinášíme exkluzivní report.

Co je vlastně Prague Hand Poke Session?

Kristýna je známá svojí uchylkou pro (nejen) handpoke tattoo. Jak sama říká, už jí nebavilo chodit na otřelé akce typu Prague Tattoo Convention, které jsou určené spíše motorkářům a pin-up girls. Prague Hand Poke Session je naopak určená mladší generaci, která se řadí spíše mezi milovníky umění a minimalistického vyjádření.

Celá akce byla skvěle zorganizovaná. Ve vile K10 vedle pražské Grébovky jsi mohl najít hand poke tatéry z Německa, Belgie, Polska, Francie a samozřejmě i z Česka. Nechyběla ani ikona českého hand poke Duhovka, která zde měla i svůj limitovaný merch ve spolupráci s Fresh Labels a Chemistry Editions.

Skvěle promyšlený program.

Pro mě nejzajímavější složkou celého programu byl takzvaný „Behind the Curtain“. Jednoduchý nápad, který představoval závěs, kde na jedné straně seděl nic netušící člověk, který prostrčil ruku skze závěs, zatím co na druhé straně stál nejmenovaný tatér, který byl připraven vytetovat cokoliv ho napadne. Po většinu času seděla na druhé straně závěsu právě Duhovka. No a tím bylo o zábavu a spokojenost všech zákazníků postaráno.

Doprovodný program zahrnoval skvělý catering, hudbu a příjemné posezení na zahradě ve vile K10.

Upřímně se těšíme na další ročník, protože tento typ akcí nám tu chybí.