Je jí teprve 14 let, ale její poslední track “These Heaux” má na YouTube za 2 týdny více než 21 milionů views a na Soundcloudu 2 miliony streamů. Stala se také nejmladší osobou, která se kdy dostala do světového top 100 chartu.

Její sláva začala, když navštívila show Dr. Phila, což je ten divnej pořad, kam matky tahaj svoje děti, který se k nim chovaj jak ke kusu hadru. Prostě matky co nezvládaj svojí výchovu a jejich dítě, se vymyká kontrole.

Po tom co všecky ženy v hledišti nazvala „Heaux“, v překladu „Dě*ky“, řekla nahlas větu „catch me outside, how about that?“ což v překladu znamená „Chyť si mě venku, co ty na to?“. Každopádně, díky jejímu přízvuku to znělo spíše jako  „cash me outside, howbow dah?.“ Tahle věta obletěla svět a zaplatila facebook, twitter a všechny ostatní sociální sítě tisícovkami meme obrázky.

 

Ať už si o Danielle Bregoli myslíte cokoliv, tak tahle Bhad Bharbie má nakročeno k pořádně slušné rapové kariéře. Kodak Black si ji pozval do klipu „Everything 1k“ na WSHP, který už teď má 40m views. No a to hlavní je, že právě podepsala multimilionovou smlouvu s Atlantics Records. Její kolegové tak budou již zmiňovaný Kodak Black, Lil Uzi Vert nebo rapová legenda Jay-Z. Součástí smlouvy je několik alb a dokonce i vlastní reality show.

 

 

Jsme zvědavý, kam má tahle malá drzá hvězdička nakročeno, budeme jí sledovat. A pokud jsi od ní zatím nic neslyšel, dej si její debut „These Heaux“.