Kolem Viktora Sheena se stále něco děje. Byl dobrý krok odejít z hudebního labelu Blakkwood Records? Svůj názor si můžete utvořit minimálně z poslechnu jeho nové desky Jungler, která má release dnes, 7. září 2017.

Už žádnej internet

Viktor sype ve svých skladbách jednu pravdu za druhou a to, že je offline, jsme si mohli dávno povšimnout. Zdá se nám, že se na posledních pár měsíců uzavřel doma a nedělal nic jiného než svojí desku. Pouze na jeho instagramu jste mohli zaregistrovat pár leaků a také to, jak tráví spoustu času se členy labelu Milion+. Nejspíš to nebylo jen pro nic za nic, jelikož se na jeho desce objevilo hned několik z nich.

Nezávislost

Jako první singl byl track Vata, který se objevil na jeho novém youtube kanále, kam postupně přibývaly a ještě budou přibývat další věci z Junglera. Následovala hitovka Vibe, feat s Jicksonem a dva kafe-represent tracky. Sheen sbírá views rychleji než většina členů jeho bývalého labelu, což je pro něj pravděpodobně jedna ze zásadních věcí. Zdá se, že se osamostatnění vyplatilo a Sheen tak vydává svépomocí album Jungler.

 

Cover + tracklist

 

Ivanoff

Viktor dává na albu také prostor svému alter-egu, které si říká Ivanoff. Svůj původ tedy rozhodně nehodlá zapřít a o to víc nás baví, jak ho chce prodat. Viktor se sám také postaral o mix a master a podle prvního poslechu ho zvládl na výbornou.

Nejnovější klip Nevidim mraky feat. Logic můžete zhlédnout zde:

Desku si můžete osobně zakoupit dnes v Queensu od 17:00.

Online jí naleznete na Spofity, iTunes a dalších digitálních službách.