Mrkni na šílenosti, které vymyslela tahle italská luxusní značka, kterou má v oblibě hodně rapperů!

Většina z nás má značku Gucci zafixovanou na velkých nevkusných páscích a fake kabelkách. To už je ale minulost. Gucci už není jenom značkou paniček s čivavou. Oblíbilo si ji i pár jmen, které se téhle charakteristice vymykají. A ne nadarmo byla v roce 2015 tahle luxusní italská značka zařazena do škatulky „oblíbená hip-hopová značka“ a pár rapperů podle ní i pojmenovalo svoje skladby.

Model vs. Dinosaur

Ale proč je o tom vlastně řeč? Gucci má novou kampaň, která nás vezme do úplně jiného času i prostoru. Několik měsíců zpátky se začaly objevovat teasery na kolekci podzim/zima 2017 pod hashtagem #gucciandbeyond, kde jsme mohli zaznamenat různé roboty a mezigalaktické tvory oblečené právě do téhle kolekce. Sice se objevila menší komplikace v podobě útoku jednoho studenta, který měl pocit, že to bylo ukradeno z jeho návrhů. Ale to nebylo nic, s čím by si v Gucci neporadili, a release je tu!

UFO, padesátky a elegantní kabát

Teď už se můžeme podívat na krátký film od Glena Luchforda inspirovaný sci-fi 50. a 60. let. Mimozemšťani oblečení v luxusních kabátech a kostýmcích, modelové, kteří bojují s dinosaury, nebo obrovské klobouky utíkající do vesmírné lodě mezi krávama? Naprostá šílenost, která tě tak zaujme, že se na to podíváš znova a znova a znova.

A i když nejsem nejsem fanouškem téhle značky, ten modrej svetr s těma oranžovýma kočkama je tak šílenej, že ho dost potřebuju!

Zdroj:

www.instagram.com
www.gucci.com