Potom, co se objevila informace, že partnerem nadcházejícího 4:44 turné je značka PUMA, bylo jen otázkou času, kdy se někde objeví nástřely modelu tenisek k téhle příležitosti.

Kapučínová, béžová, prostě tělová..?

Po různých spekulacích, jestli vůbec nějaké tenisky budou, se konečně na sociálních sítích objevila malá ochutnávka modelu. Když píšu malá ochutnávka, tak myslím jen kus fotky, na který je jen zadní část boty. A ta bude na modelu asi tou nejdůležitější. Tenhle malý náhled zveřejnil na svých sociálních sítích člen marketingového týmu PUMA @sneakerboxClyde. A i když fotografie neukazuje botu celoplošně, všechno naznačuje tomu, že se bude jednat o koženou variantu modelu clyde v tělové barvě (v mojí tělové, ne v Jay-zetovo tělové, rozuměj béžové, kapučínové…) s bílou podrážkou a černými detaily. Na fotce je vidět, že bota bude mít na patě symbolicky 4:44 a na pravé zadní části čárový kód.

Zatím není jisté, jestli boty bude nosit jenom Jay-Z během svých vystoupení na turné, nebo se jeho jméno přidá ještě k Rihanně a Weekendovi, kteří s Pumou spolupracují dlouhodobě a jejich kolekce se potkávají s vysokou poptávkou.

Stojí bota podle paty za koupi?

Asi bych musela vidět botu celou, abych se rozhodla, jestli po ní toužím a chci o ní minimálně 3 hodiny denně mluvit nebo ne. Ale pokud půjdou do prodeje, myslím, že jen v pánských velikostech. Upřímně doufám, že se tak stane. Protože mi přijde škoda, aby zrovna Jay-Z neměl v obchodech boty ze svojí vlastní kolekce.

Zdroj:

www.thesedays.news
www.straatosphere.com