Seznam se s úplně novou podrážkou, která využije tvoji energii a vrátí ti ji zpátky. Skoro z toho mám až pocit, že v těhle botech to bude jako skákat z mráčku na mráček.

Vymyslet takovou pěnu REACT, to není jen tak. Zabralo to hodně času a hodně práce ve výzkumné laboratoři Nike. Aby našli tlakové mapy a zjistili tak, která místa potřebují tu nejvyšší podporu. Podrážka REACT ti prostě vrátí investovanou energii do pohybu a zároveň tlumí tvůj pohyb tak, aby byl co nejzdravější a nejpohodlnější.

Pěkné boty, se kterými se už vyhrávají tituly

Tahle pružná a stabilní pěna se představí hned na dvou basketbalových botách. První jsou Nike React Hyperdunk 2017 Flyknit, ze kterých je už teď nadšený basketbalista Draymond Green. „This shoe is lightweight, it has a resilience in it. It has the bounce for sprinting and moving around just like I want to,“ řekl Vyzkoušel je jako první a hned si v nich vyhrál titul.

Bota je domazlená oblíbeným materiálem Nike Flyknit, který je lehký, příjemný, prodyšný a skvěle se přizpůsobí tvojí noze. Nike nám do prodeje nabízí zatím jen dvě ze tří barevných variant – černou a bílou. Klasicky, ty bílé vypadají naprosto božsky. Ale obávám se, že dostat špínu z bílého Flyknitu nebude zrovna zábava a rozhodně nechceš mít špinavý boty za 180 €.

Čtyři kritické body

Druhou basketbalovou botou, která oblékne pěnu REACT, jsou Jordan Super.Fly 2017. Značka Jordan se rozhodla bojovat proti 4 kritickým tlakovým bodům v našich chodidlech a vynalezla tak botu, která tě podpoří v tvé výbušnosti během sportu. Zároveň se ale bude snažit chránit tvoji nohu před tvrdým dopadem.

Těšit se můžeš na bílou botu s černým logem a oranžovou propracovanou podrážkou, která ti zespoda přesně ukazuje ty 4 kritické body, od kterých se tahle bota odvíjí.

„The physical realities of the game drive our pursuit of innovation. When this is combined with the soul of the brand, the Jordan DNA, we create the future of the sport — a blend of our heritage and our unwavering obsession with basketball,“ uvedl David Creech, Jordan VP of Design.

Oficiální release byl včera 3. 8. 2017.

Zdroj:

www.nikenews.com
www.nikekicks.com