Legenda MMA a hlavní organizátor Gladiator Championship Fighting Michal „Háša“ Hamršmíd se po 5 leté pauze připravuje na svůj rozlučkový zápas na GCF 41: Night of the legends. Svůj poslední zápas tak srdečně věnuje svému synovi.

Žádný comeback

Není to comeback, jak Háša potvrdil redakci RFL, ale opravdu završení jeho dosavadní kariéry. Háša se momentálně připravuje u trenéra Míti Soukupa, který se počítá mezi nejlepší trenéry boxu u nás. Dále se chystá připravovat tradičně i s Honzou Vávrou a naplánované má od září dva až tři tréninkové týdenní kempy v Londýně, které povede světoznámý fighter Brad Pickett a které nahradí kemp v ATT, kam Háša původně plánoval na finální přípravu odletět. Háša se cítí skvěle a hodlá si svůj zápas před synem užít naplno, dát do něj maximum a samozřejmě i vyhrát. Věříme, že se mu to povede a držíme palce.

Foto z dnešního media tréninku, kde se se borci připravovali na GCF 41.

GCF

Gladiator Championship Fighting 41: Night of the legends se koná 12. října v Aréně Sparta. Zde probíhal i první turnaj GCF. Můžete se těšit na účast velkých jmen, jako například Josef Král, Pavel Bechtold nebo Jaroslav „Číňan“ Poborský. Událost můžete najít zde.

Název GCF nese organizace, která byla založena za účelem pořádání turnajů smíšených bojových umění odehrávajících se v osmihranné kleci a vychovávání a růst bojovníků. Za jejím vznikem stojí hlavně již jmenovaný Michal Hamršmíd zvaný „Háša“.

Mezi největší úspěchy Michala Hamršmída jednoznačně patří titul Gladiátor desetiletí v ČR. Mimo to také Mistr světa organizace WUFC a dosavadní trénování v American Top Teamu a deset let byl nepřetržitě v evropské top desítce své váhy. Úspěch zaznamenal i v judu, kde se stal 5x mistrem ČR.

Vidíme se na turnaji

Tak můžeme přát Hášovi jen to nejlepší, ať se mu jeho poslední turnaj v životě vydaří a udělá to nejlepší pro svého syna.

Zdroj: Realfighterslife.cz

FB Realfighterslife

Gladiator Championship Fighting