Legendární značka, legendární jméno, k tomu dávka pohodlí a barev. Model, který se jmenuje Tennis Hu, už tu sice jednou byl, ale v jednoduchých barevných kombinacích.

Tentokrát se ale Pharell rozhodl oslavit “pestrost lidstva” o trochu víc a přišel s atraktivnějšími barevnými kombinacemi. Boty, ze kterých budete určitě “Happy”, stojí bez jedné koruny 3 500 Kč, což je dneska už normální cena za jednen originální pár tenisek.

Co za tyhle prachy můžeme čekat?

Botu, která nekřičí ADIDAS, protože 3 pruhy na straně boty jsou udělané pomocí perforace, což znamená, že tam je řada dírek, stejně jako například u modelů Stan Smith.

Logo Adidas by Pharell Williams na patě, rozuměj dva horizontální pruhy a pod tím jeho jméno.

Stejně jako většina aktuálních adidas modelů má i tahle bota vršek z adidas Primeknit materiálu, který je lehký, prodyšný, takže ideální do teplých a rozhodně nedeštivých dnů.

Neopren na podšívce a semiš na patě by měl zabránit jakýmkoliv možným otlačeninám, puchýřům a podobným záležitostem, který prostě řešit nechceš.

Všechny 4 varianty mají pohodlnou texturovanou mezipodešev, dva modely dokonce i s mramorovým vzorem.

Vybírat můžeš celkem ze 4 barevných kombinací:
– bílo-šedivo-modro-nenápadně jednoduchá
– barvy připomínající batiku a přírodní lidi
– kapučínová verze s růžovou podrážkou pro princezny


S tou poslední barvou mám problém. Rozhodně se mi líbí, ale nikdy nevím, jestli je to spíš modrá nebo zelená, každopádně v kombinaci s tou šedivou se mi zdá spíš zelenější.

Oficiální release je sice až v sobotu 28. července, ale objednávat si je můžeš už teď, třeba na stránkách adidasu.